“Yeni dövrdə təhsil və tədqiqat fəaliyyəti: reallıqlar və çağırışlar” mövzusunda Beynəlxalq Elmi Konfrans keçiriləcək
10 Oktyabr 2022
Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyinin 11 yanvar 2022-ci il tarixli, 03-11- 14/15 nömrəli məktubu ilə daxil olmuş “Ali təhsil müəssisələrində 2022-ci ildə keçiriləcək beynəlxalq və respublika səviyyəli elmi konfrans, simpozium, forum və konqreslərin siyahısı”na əsasən, 16-17 dekabr 2022-ci il tarixlərində Mingəçevir Dövlət Universitetində “Yeni dövrdə təhsil və tədqiqat fəaliyyəti: reallıqlar və çağırışlar” mövzusunda Beynəlxalq Elmi Konfrans keçiriləcək.

International scientific conference on the topic “Education and research in the new era: realities and challenges” will be held
10 October 2022
According to the “List of international and republican scientific conferences, symposiums, forums and congresses held in higher education institutions in 2022” received by letter No. 03-11-14/15 dated January 11, 2022 from the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, the international scientific conference on the topic “Education and research in the new era: realities and challenges” will be held at Mingachevir State University on December 16-17, 2022.