Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində “Karyera Sərgisi” keçiriləcək
Tələbələrin məşğulluğunu artırmaq məqsədilə Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində 4 aprel 2023-cü il tarixində saat 10:00-da “Karyera Sərgisi” keçiriləcək. Hər il AzMİU-da təşkil olunan karyera sərgisində 100-ə yaxın dövlət qurumları, özəl şirkətlər, müəssisələr iştirak edir, tələbə və məzunlara müxtəlif vakansiyalar və təcrübə proqramları təklif edilir.
Karyera sərgisinin keçiriləcəyi məkanda dəvət edilən müəssisə və təşkilatların hər birinə ayrıca guşənin ayrılması nəzərdə tutulub. Nümayəndələr roll-up, broşurlar, tələbə və məzunlara təklif ediləcək vakansiyalar, digər normativ məhsullarla iştirak edə bilər.

В Азербайджанском университете архитектуры и строительства пройдет «Ярмарка вакансий»
В целях повышения занятости студентов 4 апреля 2023 года в 10:00 в Азербайджанском университете архитектуры и строительства состоится «Ярмарка вакансий». Ежегодно в ярмарке вакансий, организованной в АзУАС, принимают участие около 100 государственных учреждений, частных компаний и предприятий, предлагающих студентам и выпускникам различные вакансии и программы стажировок.
На месте проведения ярмарки вакансий для каждого из приглашенных предприятий и организаций будет выделен отдельный уголок. Представители могут участвовать с рекламными буклетами, брошюрами, вакансиями, предлагаемыми студентам и выпускникам, а также другими нормативными продуктами.