İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda Ustad Dərsi (MasterClass) keçiriləcəkdir
AR Elm və Təhsil Nazirliyi 5 nömrəli “Uşaq-Gənclər İnkişaf Mərkəzi”nin təşəbbüsü, İdarəetmə Sistemləri İnstitutu (İSİ) və Riyaziyyat və Mexanika İnstitutunun Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının təşkilatçılığı ilə 10 aprel 2023-cü il tarixində saat 15:00-da AMEA-nın müxbir üzvü, professor Əminağa Sadıqovun iştirakı ilə “IV Sənaye inqilabının çağırışları: idarəetmədə rəqəmsal transformasiya və risklər” mövzusunda Ustad Dərsi (MasterClass) keçiriləcəkdir.
İSİ-nin böyük akt zalında baş tutacaq tədbirə yuxarı sinif şagirdləri, ali məktəb tələbələri, magistr, doktorant və gənc əməkdaşlar dəvətlidirlər.

В Институте систем управления пройдет мастер-класс
10 апреля 2023 года в 15:00 по инициативе Центра развития детей и молодежи № 5 Министерства науки и образования АР, при организации Института систем управления (ИСУ) и Совета молодых ученых и специалистов Института математики и механики, состоится мастер-класс “Вызовы IV промышленной революции: цифровая трансформация и риски” с участием члена-корреспондента НАНА, профессора Аминаги Садыгова.
На мероприятие, которое состоится в большом актовом зале ИСУ, приглашаются старшеклассники, студенты вузов, магистры, докторанты и молодые сотрудники.