İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda magistrlik dissertasiyalarının müdafiəsi keçiriləcək
19 və 20 iyun 2023-cü il tarixlərində saat 15:00-da Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun akt zalında 060509 – “Kompüter elmləri” və 060628 – “Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi” ixtisasları üzrə magistrlik dissertasiyalarının müdafiəsi üzrə İxtisaslaşdırılmış müdafiə şurasının iclasları keçiriləcək.
İxtisaslaşdırılmış müdafiə şurasının iclaslarında İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun magistrantları – Abdullayeva Nəzifə Şakir qızı, Hüseynova Taciman Arzu qızı, Mustafayev Elmar Məhəmməd oğlu, Əhmədova Aydan Fətəli qızı, Əsədova Fatimə Mətləb qızı, Qurbanov Əli Fuad oğlu, Göyüşov Atakişi İbrahim oğlunun və İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun magistrantları – Həsənov Elmurad Əmrah oğlu, Bahadurzadə Nuranə İsmayıl qızı və Alışanov Fərid Zaur oğlunun magistrlik dissertasiya işlərinin müdafiəsi keçiriləcək.

В Институте систем управления состоится защита магистерских диссертаций
19 и 20 июня 2023 года в 15:00 в актовом зале Института систем управления Министерства науки и образования Азербайджанской Республики пройдут заседания Специализированного совета по защите магистерских диссертаций по специальностям 060509 – “Компьютерные науки” и 060628 – “Инженерия автоматизации процессов”.
На заседаниях Специализированного совета состоится защита магистерских диссертационных работ магистрантов Института систем управления – Абдуллаевой Назифы Шакир гызы, Гусейновой Таджиман Арзу гызы, Мустафаева Эльмара Мухаммед оглу, Ахмедовой Айдан Фатали гызы, Асадовой Фатимы Матлаб гызы, Гурбанова Али Фуад оглу, Гёюшова Атакиши Ибрагим оглу, и магистрантов Института информационных технологий – Гасанова Эльмурада Амрах оглу, Бахадурзаде Нураны Исмаил гызы и Алышанова Фарида Заур оглу.