İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda magistrlik dissertasiyalarının müdafiəsi keçiriləcək
19 və 20 iyun 2023-cü il tarixlərində saat 15:00-da Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun akt zalında 060509 – “Kompüter elmləri” və 060628 – “Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi” ixtisasları üzrə magistrlik dissertasiyalarının müdafiəsi üzrə İxtisaslaşdırılmış müdafiə şurasının iclasları keçiriləcək.
İxtisaslaşdırılmış müdafiə şurasının iclaslarında İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun magistrantları – Abdullayeva Nəzifə Şakir qızı, Hüseynova Taciman Arzu qızı, Mustafayev Elmar Məhəmməd oğlu, Əhmədova Aydan Fətəli qızı, Əsədova Fatimə Mətləb qızı, Qurbanov Əli Fuad oğlu, Göyüşov Atakişi İbrahim oğlunun və İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun magistrantları – Həsənov Elmurad Əmrah oğlu, Bahadurzadə Nuranə İsmayıl qızı və Alışanov Fərid Zaur oğlunun magistrlik dissertasiya işlərinin müdafiəsi keçiriləcək.

Defense of Master's dissertations will be held at the Institute of Control Systems
Meetings of the Specialized Council for the Defense of Master's Dissertations on specialties 060509 - "Computer Science" and 060628 - "Process Automation Engineering" will be held in the assembly hall of the Institute of Control Systems of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan on June 19-20, 2023 at 15:00.
The meetings of the Specialized Council will conduct the defense of Master's dissertations by Master's students of the Institute of Control Systems - Abdullaeva Nazifa Shakir gizi, Huseynova Tajiman Arzu gizi, Mustafayev Elmar Mahammad oglu, Akhmedova Aydan Fatali gizi, Asadova Fatima Matlab gizi, Gurbanov Ali Fuad oglu, Goyushov Atakishi Ibrahim oglu, and Master's students of the Institute of Information Technology - Hasanov Elmurad Amrah oglu, Bahadurzade Nurana Ismail gizi and Alishanov Farid Zaur oglu.