ED 1.19 Dissertasiya Şurasının elmi seminarı keçiriləcək
11 mart 2025-ci il tarixində saat 15:00-də AR Elm və Təhsil Nazirliyi İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) nəzdində fəaliyyət göstərən ED 1.19 Dissertasiya şurasının 1203.01 – “Kompüter elmləri” ixtisası üzrə Elmi seminarının iclasında iddiaçı Abdullayeva Aynurə Cabbar qızı tərəfindən Kompüter elmləri ixtisası üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsi almaq üçün təqdim edilən “3D Bianki İnteqro-Diferensial tənlikləri üçün bəzi sərhəd məsələləri və onların optimal idarəetməyə tətbiqi" mövzusunda dissertasiya işinin müzakirəsi keçiriləcək.
Dissertasiya işinin avtoreferatının elektron versiyası ilə aşağıdakı link vasitəsilə tanış olmaq olar: Avtoreferat.pdf

A Scientific Seminar of ED 1.19 Dissertation Council will be held
A discussion of the dissertation “Some boundary value problems for 3D Bianchi integro-differential equations and their application to optimal control” by Aynura Abdullayeva for the degree of PhD in Computer Science will be held at the meeting of the Scientific Seminar on the specialty 1203.01 - “Computer Science” of the ED 1.19 Dissertation Council of the Institute of Control Systems (ICS) of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan on March 11, 2025 at 3:00 p.m.
The electronic version of the author's abstract of the dissertation is available at the following link: Author’s abstract.pdf