Dissertasiya işinin müzakirəsi keçiriləcək
25 iyun 2025-ci il tarixində saat 15:00-da İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) nəzdində fəaliyyət göstərən ED 1.19 Dissertasiya şurasının 1203.01 – “Kompüter elmləri” ixtisası üzrə Elmi Seminarının iclasında iddiaçı Əliyeva Ülviyyə Sanqan qızı tərəfindən riyaziyyat üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsi almaq üçün təqdim edilən “Математическое моделирование и методы исследования нестационарных волновых процессов в реологических средах” mövzusunda dissertasiya işinin müzakirəsi keçiriləcəkdir.
Dissertasiya işinin avtoreferatının elektron versiyası ilə linklər vasitəsilə tanış olmaq olar: AZ, RUS

The discussion of the dissertation “Mathematical modeling and methods of studying non-stationary wave processes in rheological media” by Ulviya Aliyeva for a degree of PhD in Mathematics, will be held at the scientific seminar on the specialty 1203.01 - Computer Science of the ED 1.20 Dissertation Council of the Institute of Control Systems of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan on June 25, 2025 at 3 p.m.
The electronic version of the author’s abstract of the dissertation is available at the link: AZ, RUS