19 aprel 2024-cü il tarixində saat 14:00-da AR Elm və Təhsil Nazirliyi İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun nəzdindəki ED 1.19 Dissertasiya şurasının iclasında Sabir İsa oğlu Həmidovun 3338.01- Sistemli analiz, idarəetmə və informasiyanın işlənməsi ixtisası üzrə “Neyman tipli diskret iqtisadi dinamika modellərinin tədqiqi” mövzusunda riyaziyyat üzrə elmlər doktoru elmi dərəcəsi almaq üçün dissertasiya işinin müdafiəsi keçiriləcək.
Sabir İsa oğlu Həmidovun dissertasiya işinin avtoreferatının elektron versiyası ilə aşağıdakı linklər vasitəsilə tanış olmaq olar:

The defense of the dissertation “Study of discrete models of economic dynamics of Neumann type” by Sabir Isa Hamidov, specialty 3338.01 - “System analysis, control and information processing” for the degree of Doctor of Sciences in Mathematics, will be held at the meeting of the ED 1.19 Dissertation Council at the Institute of Control Systems (ICS) of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan on April 19, 2024 at 2:00 pm.
The electronic version of the author's abstract of S. Hamidov's dissertation is available at the following links: