İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun əməkdaşı beynəlxalq konfransda elmi məruzə ilə çıxış edib
5-9 dekabr 2021-ci il tarixlərində Rusiyanın Kabardino-Balkar Respublikasının Nalçik şəhərində «Qeyri-lokal sərhəd məsələləri və riyazi biologiyanın, informatikanın və fizikanın doğma problemləri» adlı VI Beynəlxalq elmi konfrans keçirilmişdir.
Konfransda İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) Fiziki, bioloji və iqtisadi proseslərdə idarəetmənin riyazi analizi laboratoriyasının müdiri, r.e.d. İlqar Məmmədov elmi məruzə ilə çıxış etmiş və konfransın təşkilat komitəsi tərəfindən sertifikata layiq görülmüşdür.

An employee of the Institute of Control Systems presented a paper at an international conference
VI International Scientific Conference "Non-local Boundary Value Problems and Related Problems of Mathematical Biology, Informatics and Physics" was held in Nalchik, Kabardino-Balkarian Republic, Russia, on December 5-9, 2021.
Head of the Laboratory of mathematical analysis of control in physical, biological and economic processes of the Institute of Control Systems (ICS), Ilgar Mammadov, DSc (Mathematics), presented a paper at the conference and was awarded a certificate by the organizing committee.