Əməkdaşımız M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialında Dövlət İmtahan Komissiyalarının üzvü olmuşdur
09.06.2017 / Xəbərlər
Institutumuzun 2.1 saylı İdarəetmənin riyazi məsələləri laboratoriyasının rəhbəri vəzifəsini icra edən, riyaziyyat üzrə elmlər doktoru İlqar Qürbət oğlu Məmmədov M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialının tətbiqi riyaziyyat fakültəsində 2017-ci ildə filialın tətbiqi riyaziyyat ixtisasının bakalavr və magistr pillələri üzrə Dövlət imtahanlarının keçirilməsi,buraxılış kvalifikasiya işlərinin və magistr dissertasiyalarının müdafiəsi üçün təşkil edilmiş Dövlət İmtahan Komissiyalarının üzvü olmuşdur. Dövlət İmtahan Komissiyalarının  iclasları 2017-ci ildə  30 may, 1iyun,2 iyun, 5 iyun ,8 iyun və 9 iyun tarixlərində M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialında keçirilmişdir.

Сотрудник ИСУ избран членом Государственной Экзаменационной Комиссии Бакинского Филиала Московского Государственного Университета имени М.В.Ломоносова
09.06.2017 / Конференции, собрания
Исполняющий обязанности руководителя лаборатории № 2.1 «Математические задачи Управления», доктор математических наук Мамедов Ильгар Гурбет оглу избран членом Государственной Экзаменационной Комиссии Бакинского Филиала Московского Государственного Университета имени М.В.Ломоносова. Заседания Государственной Экзаменационной Комиссий состоялись 30 мая, 1 июня, 2 июня, 5 июня, 8 июня и 9 июня 2017 года в Бакинском Филиале Московского Государственного Университета имени М.В.Ломоносова.