Əməkdaşımız M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialında Dövlət İmtahan Komissiyalarının üzvü olmuşdur
09.06.2017 / Xəbərlər
Institutumuzun 2.1 saylı İdarəetmənin riyazi məsələləri laboratoriyasının rəhbəri vəzifəsini icra edən, riyaziyyat üzrə elmlər doktoru İlqar Qürbət oğlu Məmmədov M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialının tətbiqi riyaziyyat fakültəsində 2017-ci ildə filialın tətbiqi riyaziyyat ixtisasının bakalavr və magistr pillələri üzrə Dövlət imtahanlarının keçirilməsi,buraxılış kvalifikasiya işlərinin və magistr dissertasiyalarının müdafiəsi üçün təşkil edilmiş Dövlət İmtahan Komissiyalarının üzvü olmuşdur. Dövlət İmtahan Komissiyalarının  iclasları 2017-ci ildə  30 may, 1iyun,2 iyun, 5 iyun ,8 iyun və 9 iyun tarixlərində M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı Filialında keçirilmişdir.

Our employee became member of the State Examination Commission of the Baku Branch of M.V. Lomonosov Moscow State University
09.06.2017 / Conferences, assemblies
Ilgar Mamedov, Doctor of Mathematics, acting Head of Laboratory 2.1 "Mathematical control problems” of the Institute of Control Problems, became member of the State Examination Commission organized for holding the state exams for the Bachelor’s and Master’s degrees in Applied Mathematics and for the defense of graduation theses and Master’s theses at the Applied Mathematics Faculty of the Baku Branch of M.V. Lomonosov Moscow State University in 2017. The meetings of the State Examination Commission took place at the Baku Branch of M.V. Lomonosov Moscow State University on 30 May, 1 June, 2 June, 5 June, 8 June and 9 June 2017.