İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun magistrantı Alışzadə Nigar Oktay qızı “Magistr-2017” müsabiqəsinin qalibi olmuşdur
AMEA prezidentinin 23 yanvar 2017-ci il tarixli sərəncamına əsasən Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının magistraturasında təhsil alan tələbələr arasında "Magistr-2017” müsabiqəsi keçirilib.
AMEA prezidentinin 16 may 2017-ci il tarixli sərəncamına əsasən "Magistr-2017” müsabiqəsinin nəticələrinə görə İnstitutun I kurs magistrantı Alışzadə Nigar Oktay qızı 1-ci yer üzrə qalib hesab edilmiş və AMEA Rəyasət Heyətinin mayın 24-də keçirilən iclasında AMEA-nın prezidenti, akademik Akif Əlizadə tərəfindən 1-ci dərəcəli diplom və 1500 manat pul mükafatı ilə mükafatlandırılmışdır.

Nigar Alishzade, Master's program student of the Institute of Control Systems, won "Master-2017" contest
26.05.2017 / Conferences, assemblies
Based on the decree of the President of ANAS dated 23 January 2017, "Master-2017" contest was held among students of Master's program of the Azerbaijan National Academy of Sciences.
Based on the decree of the President of ANAS dated 16 May 2017, following the results of "Master-2017" contest, the first-year student of the Master's programe of our Institute Nigar Alishzade took the 1st place and was awarded the 1st degree diploma and a cash prize of 1,500 manats by the President of ANAS Acad. Akif Alizadeh at the meeting of the Presidium of ANAS on 24 May.