26.12.2022 / Mühüm xəbərlər
İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının üzvü İnarə Quluzadə AR Elm və Təhsil Nazirliyinin, Mingəçevir Şəhər İcra Hakimiyyətinin və Fizika İnstitutunun dəstəyi ilə dekabrın 16-17-də Mingəçevir Dövlət Universitetində (MDU) “Yeni dövrdə təhsil və tədqiqat fəaliyyəti: reallıqlar və çağırışlar” mövzusunda keçirilən beynəlxalq elmi konfransda (ISCERA 2022) "Необходимость разработки HR-брендинга для предпринимательской компании" adlı məruzə ilə iştirak edərək sertifikata layiq görülüb.
Sözügedən beynəlxalq elmi konfransa həm yerli, həm də xarici ali təhsil və elm ictimaiyyəti tərəfindən böyük maraq göstərilib. Bütövlükdə, 51 yerli ali təhsil və elmi-tədqiqat müəssisəsindən, eləcə də 9 xarici ölkənin 21 universitetindən ümumilikdə 520-dən artıq tezis və məqalə daxil olub.

Inara Guluzade, member of the Council of Young Scientists and Specialists of the Institute of Control Systems (ICS), participated in the international scientific conference "Educational and scientific activity in a new time: realities and challenges" (ISCERA 2022), held on 16-17 December at the Mingachevir State University with the support of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, Mingachevir Executive Power and the Institute of Physics, with her paper "The need for HR-branding for business company", and was awarded a certificate.
The international scientific conference attracted great interest from both local and foreign educational and scientific community. Over 520 abstracts and papers were submitted to the conference from 51 local universities and research institutions, as well as from 21 universities of 9 foreign countries.