06.01.2023 / Mühüm xəbərlər
AR Elm və Təhsil Nazirliyinin İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri, i.ü.f.d. Aygün Əliyeva 03-05 fevral 2022-ci il tarixlərində Lütfi Zadənin anadan olmasının 100 illiyinə və elmi irsinə həsr olunmuş 8-ci Ümumdünya Yumşaq Hesablamalar Konfransında (8th World Conference On Soft Computing) iştirak edib.
A.Əliyeva beynəlxalq konfransda “Azərbaycanda sənaye istehsalında innovasiyalardan istifadənin əsas istiqamətləri” (The main directions of the use of innovations in industrial production in Azerbaijan) mövzusunda məruzə edərək sertifikata layiq görülüb.

Aygun Aliyeva, PhD in Economics, Head of the Public Relations Department of the Institute of Control Systems (ICS) of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, took part in the 8th World Conference On Soft Computing devoted to the 100th birthday and scientific legacy of Lotfi A. Zadeh on February 3-5, 2022.
A.Aliyeva presented at the conference her paper “The main directions of the use of innovations in industrial production in Azerbaijan” and was awarded a certificate.