06.01.2023 / Mühüm xəbərlər
AR Elm və Təhsil Nazirliyinin İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri, i.ü.f.d. Aygün Əliyeva 03-05 fevral 2022-ci il tarixlərində Lütfi Zadənin anadan olmasının 100 illiyinə və elmi irsinə həsr olunmuş 8-ci Ümumdünya Yumşaq Hesablamalar Konfransında (8th World Conference On Soft Computing) iştirak edib.
A.Əliyeva beynəlxalq konfransda “Azərbaycanda sənaye istehsalında innovasiyalardan istifadənin əsas istiqamətləri” (The main directions of the use of innovations in industrial production in Azerbaijan) mövzusunda məruzə edərək sertifikata layiq görülüb.

Заведующая отделом по связям с общественностью Института систем управления (ИСУ) Министерства науки и образования АР, д.ф.э. Айгюн Алиева 3-5 февраля 2022 года приняла участие в 8-й международной конференции по мягким вычислениям (8th World Conference On Soft Computing), посвященной 100-летию со дня рождения и научному наследия Лютфи А. Заде.
А.Алиева выступила на конференции с докладом на тему “Основные направления использования инноваций в промышленном производстве в Азербайджане” (The main directions of the use of innovations in industrial production in Azerbaijan) и удостоилась сертификата.