İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda Ustad Dərsi (MasterClass) keçiriləcəkdir
AR Elm və Təhsil Nazirliyi 5 nömrəli “Uşaq-Gənclər İnkişaf Mərkəzi”nin təşəbbüsü, İdarəetmə Sistemləri İnstitutu (İSİ) və Riyaziyyat və Mexanika İnstitutunun Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının təşkilatçılığı ilə 10 aprel 2023-cü il tarixində saat 15:00-da AMEA-nın müxbir üzvü, professor Əminağa Sadıqovun iştirakı ilə “IV Sənaye inqilabının çağırışları: idarəetmədə rəqəmsal transformasiya və risklər” mövzusunda Ustad Dərsi (MasterClass) keçiriləcəkdir.
İSİ-nin böyük akt zalında baş tutacaq tədbirə yuxarı sinif şagirdləri, ali məktəb tələbələri, magistr, doktorant və gənc əməkdaşlar dəvətlidirlər.

Institute of Control Systems will host a master class
The master class "Challenges of IV industrial revolution: digital transformation and risks" with the participation of Corresponding Member of ANAS, Professor Aminaga Sadigov will be held on April 10, 2023 at 15:00 on the initiative of the Center for the Development of Children and Youth No. 5 of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, with the organization of the Institute of Control Systems (ICS) and the Council of Young Scientists and Specialists of the Institute of Mathematics and Mechanics.
Seniors of secondary schools, university students, masters, doctoral candidates and young employees are invited to the event, which will take place in the great assembly hall of the ICS.