Doktorantura və dissertanturaya qəbul imtahanlarına hazırlaşan namizədlər üçün ingilis dili fənnindən vebinar keçiriləcək
05.06.2023 / Maraqlı məlumatlar
Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi İdarəetmə Sistemləri İnstitutu Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının təşkilatçılığı ilə 7 iyun 2023-cü il tarixində saat 21:00-da doktorantura və dissertanturaya qəbul imtahanlarına hazırlaşan namizədlər üçün ingilis dili fənnindən vebinar keçiriləcək. Vebinarın mövzusu imtahanda istifadə olunan “Task 2” tipli  qəbul essesi tapşırığının yazılmasına həsr olunub.

A webinar on the English language will be held for candidates preparing for the entrance exams for doctoral and dissertation programs
05.06.2023 /
A webinar on the English language for candidates preparing for the entrance exams for doctoral and dissertation programs will be held on June 7, 2023 at 21:00 by the Council of Young Scientists and Specialists of the Institute of Control Systems of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan. The topic of the webinar is writing a "Task 2" type admission essay used in the exam.