Doktorantura və dissertanturaya qəbul imtahanlarına hazırlaşan namizədlər üçün ingilis dili fənnindən vebinar keçiriləcək
05.06.2023 / Maraqlı məlumatlar
Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi İdarəetmə Sistemləri İnstitutu Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının təşkilatçılığı ilə 7 iyun 2023-cü il tarixində saat 21:00-da doktorantura və dissertanturaya qəbul imtahanlarına hazırlaşan namizədlər üçün ingilis dili fənnindən vebinar keçiriləcək. Vebinarın mövzusu imtahanda istifadə olunan “Task 2” tipli  qəbul essesi tapşırığının yazılmasına həsr olunub.

Для кандидатов, готовящихся к вступительным экзаменам в докторантуру и диссертантуру, будет проведен вебинар по английскому языку
05.06.2023 /
7 июня 2023 года в 21:00 состоится вебинар по английскому языку для кандидатов, готовящихся к вступительным экзаменам в докторантуру и диссертантуру, организованный Советом молодых ученых и специалистов Института систем управления Министерства науки и образования Азербайджанской Республики. Тема вебинара посвящена написанию вступительного эссе типа “Задача 2”, используемого на экзамене.