Sənaye Tətbiqli İdarəetmə və Optimallaşdırma mövzusunda IX beynəlxalq konfrans keçiriləcək
27-29 avqust 2024-cü il tarixlərində Türkiyənin İstanbul Universitetində Sənaye Tətbiqli İdarəetmə və Optimallaşdırma mövzusunda IX beynəlxalq konfrans COIA’2024 keçiriləcək.
Konfransın mövzularına “İdarəetmə nəzəriyyəsi”, “Optimallaşdırma”, “İntellektual sistemlər”, "Fazi idarəetmə”, “Şəbəkə və telekommunikasiya”, “Ədədi və hesablama metodları”, “Riyazi modelləşdirmə və simulyasiya”, “Sənaye və iqtisadiyyatda tətbiqlər”, “İdentifkasiya”, “Fiziki problemlərdə optimallaşdırma prosedurlarının tətbiqi” kimi istiqamətlər daxildir.
Konfrans idarəetmə və optimallaşdırma sahəsində dünyanın müxtəlif ölkələrindən olan tədqiqatçılar və praktikantlar üçün müzakirə və fikir mübadiləsi baxımından geniş imkanlar yaradacaq.
Qeydiyyatdan keçmək və daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün konfransın rəsmi veb səhifəsinə keçid edə bilərsiniz:

Состоится IX Международная конференция по управлению и оптимизации с промышленными применениями
27-29 августа 2024 года в Стамбульском университете Турции состоится IX Международная конференция по управлению и оптимизации с промышленными применениями COIA’2024.
Темы конференции включают такие направления, как «Теория управления», «Оптимизация», «Интеллектуальные системы», «Нечеткое управление», «Сети и телекоммуникации», «Численные и вычислительные методы», «Математическое моделирование и симуляция», «Приложения в промышленности и экономике», «Идентификация»», «Применение оптимизационных процедур в физических задачах».
Конференция создаст широкие возможности для обсуждения и обмена идеями для исследователей и специалистов-практиков в области управления и оптимизации со всего мира.