Dissertasiya işinin müdaiəsi keçirilib
3 may 2024-cü il tarixində AR ETN İdarəetmə Sistemləri institutunda ED 1.20 Dissertasiya şurasının iclası keçirilmişdir.
İclasda iddiaçı Mohammad Ali Mofleh Al Qudahın 1203.01 – “Kompüter elmləri” ixtisası üzrə “Süni intellekt texnologiyalarinin E-hökumətdə vətəndaş xidmətləri üçün tətbiqi” (“Application of artificial intelligence technologies for citizen services in e-government”) mövzusunda texnika elm sahəsi üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsi almaq üçün dissertasiya işinin müdafiəsi keçirilmişdir.

3 мая 2024 г. в Институте систем управления Министерства науки и образования АР состоялось заседание Диссертационного совета ED 1.20.
На заседании прошла защита диссертационной работы "Применение технологий искусственного интеллекта для гражданских услуг в электронном правительстве" (“Application of artificial intelligence technologies for citizen services in e-government”) Мохаммеда Али Мофле Аль-Гуда на соискание степени по доктора философии по технике по специальности 1203.01-"Компьютерные науки".