İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda magistrantların qış imtahan sessiyası keçirilir
Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Prezidentinin 19 dekabr 2019-cu il tarixli 793 №-li “AMEA-nın magistrantları üçün qış imtahan sessiyasının keçirilməsi haqqında” sərəncamına əsasən magistrantların 2019/2020-ci tədris ili üzrə qış imtahan sessiyası 2019-cu il dekabrın 30-dan 2020-ci il fevralın 1-dək  keçiriləcək.
İdarəetmə Sistemləri İnstitutunda 060501- “Riyaziyyat”, 060509- “Kömpüter elmləri” və 060628- “Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi” ixtisasları üzrə I kursda təhsil alan 10 magistrant, 060509- “Kömpüter elmləri” ixtisası üzrə II kursda təhsil alan 2 magistrant sessiya imtahanlarında iştirak edir.

15.01.2020 / Conferences, assemblies
Following Decree No 793 of the President of the Azerbaijan National Academy of Sciences "On the winter exam period for ANAS Master’s program students” dated 19 December 2019, the winter exams in the Master’s program for the academic year 2019/2020 will be held from 30 December 2019 to 1 February 2020.
10 1st year students of specialties 060501 “Mathematics”, 060509 "Computer Sciences”, 060628 "Process automation engineering” and 2 2nd year students of specialty 060509 "Computer Sciences” at the Institute of Control Systems are taking winter exams.