İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun əməkdaşları Hərbi Memorial Məzarlığı ziyarət ediblər
AR Elm və Təhsil Nazirliyi İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun (İSİ) əməkdaşları Zəfər Gününün 5-ci ildönümü ilə əlaqədar olaraq Hərbi Memorial Məzarlığı ziyarət ediblər.
İSİ əməkdaşları Azərbaycanının ərazi bütövlüyü uğrunda canlarından keçən Vətən övladlarının əziz xatirəsini ehtiramla yad edib, şəhidlərin ruhuna dualar oxuyaraq məzarlarının üzərinə tər çiçəklər düzüblər.
Vətən uğrunda canlarını fəda edən şəhidlərin əziz xatirəsi hər bir azərbaycanlının qəlbində daim yaşayacaq və heç zaman unudulmayacaq.

Employees of the Institute of Control Systems visited the Military Memorial Cemetery
Employees of the Institute of Control Systems (ICS) of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan visited the Military Memorial Cemetery on the occasion of the 5th anniversary of Victory Day.
ICS employees honored the blessed memory of the children of the Motherland who gave their lives for the territorial integrity of Azerbaijan, prayed for the souls of the martyrs, and laid flowers on their graves.
The cherished memory of the martyrs who gave their lives for the Motherland will always live in the hearts of every Azerbaijani and will never be forgotten.