EU4Digital layihəsinin ikinci “Rəhbər Komitə Toplantısının Rəqəmsal Bacarıqların Tematik” onlayn iclası keçirilir
05.10.2020 / Xəbərlər
5-9 oktyabr 2020-ci il tarixlərində Avropa Komissiyasının “Şərq Tərəfdaşlığı” ölkələri üçün EU4Digital layihəsinin  ikinci “Rəhbər Komitə Toplantısının Rəqəmsal Bacarıqların Tematik” onlayn iclası keçirilir.
AMEA-nın İdarəetmə Sistemləri İnstitutunun “Xarici Əlaqələr və İnnovasiya” şöbəsinin müdiri Tofiq Babayev bu görüşlərin elektron-ticarət (e-Commerce), elektron-bacarıq (e-Skills) İCT-İnnovation istiqamətləri üzrə Azərbaycan tərəfindən EU4Digital layihəsinin  eksperti kimi iştirak edir.

Проводится второе тематическое онлайн-совещание Руководящего комитета EU4Digital на тему «Цифровые навыки»
05.10.2020 / Конференции, собрания
5-9 октября 2020 года проводится Второе онлайн-совещание Руководящего комитета проекта Европейской комиссии EU4Digital для стран Восточного партнерства на тему «Цифровые навыки».
Тофик Бабаев, заведующий отделом зарубежных связей и инноваций Института систем управления НАНА, участвует в этих совещаниях в качестве эксперта проекта EU4Digital с азербайджанской стороны в областях электронной коммерции (e-Commerce), электронных навыков (e-Skills) и ИКТ-инноваций.